STADION

Na Stadionie Miejskim przy ul. Wolińskiej będącym pod zarządem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji aktualnie seniorzy IV ligowego Gryfa Kamień Pomorski oraz młodzi piłkarze od trampkarza do juniora starszego rozgrywają swoje turnieje i mecze mistrzowskie.

Przez cały rok Stadion tętni życiem wieloma imprezami sportowo-rekreacyjnymi, bo należy przyznać że w 10 tysięcznym mieście sport jest ważną i bardzo widoczną dziedziną życia.

Stadion Miejski nadal objęty jest planami modernizacyjnymi. Po budowie boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią planuje się przebudowę trybuny przy płycie głównej i zaplecza socjalnego..

Stadion Miejski jest obiektem kameralnym, wielokrotnie goszczącym liczne rzesze dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców, którzy uczestniczą w licznych imprezach sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz inne podmioty.

Płyta boiska głównego posiada wymiary 100x72 a boiska ze sztucznej nawierzchni 110x60,5

Przy płycie głównej znajdują się pomieszczenia socjalno- sanitarne / szatnie, prysznice, pokój dla sędziów z zapleczem sanitarnym / dla drużyn przyjezdnych natomiast przy płycie ze sztuczna nawierzchnią znajduje się pomieszczenie socjalno-sanitarne popularnie zwane „grzybkiem” w którym znajdują się po kapitalnym remoncie szatnie i prysznice dla gospodarzy drużyny seniorów oraz grup dziecięco- młodzieżowych

Trybuny przy boisku głównym mogą pomieścić około 900 osób, a przy płycie ze sztuczną nawierzchnią 300.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do korzystania z obiektów sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Wiadomości (utwórz nową)